Grok Imagine vs Kling O3

Grok Imagine ve Kling O3, 20 specifications 'de - her birinin maliyetinden hangi girdileri kabul ettiğine göre farklıdır. Aşağıdaki her değer canlı model kataloğundan okunur, bu nedenle yeni sürümler gönderildikçe güncel kalır.

xAI

Grok Imagine

xAI flagship video-audio generation model

Şimdi dene

Kling AI

Kling O3

Multimodal input, voice-sync, and storyboarding

Şimdi dene

Yan yana özellikler - Resme Metin

Grok Imagine ve Kling O3, Resme Metin için kullanıldığında nasıl karşılaştırılır?

Resme Metin için Kling O3 spesifikasyonlarına karşı Grok Imagine
SpesifikasyonGrok ImagineKling O3
Başlangıç fiyatı3 kredilerinden nesil başına4 kredilerinden nesil başına
SürümlerStandardStandard
Çözünürlük1k, 2k1k, 2k, 4k
En boy oranları16:9, 3:2, 4:3, 1:1, 3:4, 2:3, 9:1621:9, 16:9, 3:2, 4:3, 1:1, 3:4, 2:3, 9:16
Metin istemiEvetEvet
Referans görüntüleri3 'ye kadar10 'ye kadar
Resme Metin jeneratöründe ikisini de deneyin

Yan yana özellikler - İlk ve Son Çerçeve Videosu

Grok Imagine ve Kling O3, İlk ve Son Çerçeve Videosu için kullanıldığında nasıl karşılaştırılır?

İlk ve Son Çerçeve Videosu için Kling O3 spesifikasyonlarına karşı Grok Imagine
SpesifikasyonGrok ImagineKling O3
Başlangıç fiyatı8 kredilerinden saniye başına12 kredilerinden saniye başına
SürümlerStandardStandard, Pro
Video çözünürlüğü480p, 720pUygulanamaz
En boy oranları16:9, 3:2, 4:3, 1:1, 3:4, 2:3, 9:16, autoUygulanamaz
Süre1–15s3–15s
Metin istemiEvetEvet
Başlangıç çerçevesiEvetEvet
Bitiş çerçevesiHayırEvet
Referans görüntüleriEvetEvet
İlk ve Son Çerçeve Videosu jeneratöründe ikisini de deneyin

Yan yana özellikler - Videoya Metin ve Referans

Grok Imagine ve Kling O3, Videoya Metin ve Referans için kullanıldığında nasıl karşılaştırılır?

Videoya Metin ve Referans için Kling O3 spesifikasyonlarına karşı Grok Imagine
SpesifikasyonGrok ImagineKling O3
Başlangıç fiyatı8 kredilerinden saniye başına12 kredilerinden saniye başına
SürümlerStandardStandard, Pro
Video çözünürlüğü480p, 720pUygulanamaz
En boy oranları16:9, 3:2, 4:3, 1:1, 3:4, 2:3, 9:1616:9, 1:1, 9:16
Süre1–10s3–15s
Metin istemiEvetEvet
Referans görüntüleri7 'ye kadar4 'ye kadar
Videoya Metin ve Referans jeneratöründe ikisini de deneyin

Yan yana özellikler - Video Düzenleme

Grok Imagine ve Kling O3, Video Düzenleme için kullanıldığında nasıl karşılaştırılır?

Video Düzenleme için Kling O3 spesifikasyonlarına karşı Grok Imagine
SpesifikasyonGrok ImagineKling O3
Başlangıç fiyatı9 kredilerinden saniye başına15 kredilerinden saniye başına
SürümlerStandardStandard, Pro
Video çözünürlüğü480p, 720pUygulanamaz
Metin istemiEvetEvet
Referans görüntüleriHayır4 'ye kadar
Video girişiEvetEvet
Video Düzenleme jeneratöründe ikisini de deneyin

Sıkça sorulan sorular

Grok Imagine ve Kling O3 arasındaki fark nedir?
Grok Imagine ve Kling O3, fiyatı, çıktı çözünürlüğünü, süre sınırlarını ve her birinin kabul ettiği girişleri kapsayan 20 tracked specifications 'de farklıdır. Her ikisi de Resme Metin için ZOOOP' de mevcuttur, böylece her birinde aynı istemi çalıştırabilir ve sonuçları doğrudan karşılaştırabilirsiniz.
Grok Imagine veya Kling O3 daha ucuz mu?
Grok Imagine, Kling O3 için 4 'ye karşı 3 kredilerinden başlar. Her ikisi de başlangıç fiyatlarıdır: nihai maliyet, çözünürlük, süre ve açtığınız tüm ekstra seçeneklerle ölçeklenir.
Grok Imagine ve Kling O3 aynı şeyleri yapabilir mi?
4 yeteneklerinde örtüşürler: Resme Metin, İlk ve Son Çerçeve Videosu, Videoya Metin ve Referans, Video Düzenleme. Her biri yukarıda ayrı ayrı karşılaştırılır, çünkü fiyatlandırma ve parametreler yetenek başına farklılık gösterir.
ZOOOP 'de hem Grok Imagine hem de Kling O3 kullanabilir miyim?
Evet. Bir ZOOOP hesabı, sağlayıcı başına ayrı bir abonelik olmaksızın size hem Grok Imagine hem de Kling O3 'yi - artı katalogdaki diğer tüm modelleri - aynı kredilerle verir. Modelleri proje ortasında değiştirebilir ve isteminizi koruyabilirsiniz.

Daha fazla karşılaştırma

Tüm karşılaştırmalara bakın

Spesifikasyonlar, canlı ZOOOP model kataloğundan okunur ve sağlayıcılar yeni sürümler gönderdikçe değişir. Kredi rakamları fiyatları başlatıyor - nihai maliyet, çözünürlüğe, süreye ve seçtiğiniz seçeneklere bağlıdır.