Kling V3 kontra Nano Banana Pro

Kling V3 i Nano Banana Pro różnią się od 3 specifications - od tego, ile każdy z nich kosztuje, do jakich danych wejściowych akceptuje. Każda poniższa wartość jest odczytywana z katalogu modeli na żywo, więc pozostaje aktualna, gdy pojawiają się nowe wersje.

Kling AI

Kling V3

Kling's top-tier video AI model

Spróbuj teraz

Google

Nano Banana Pro

Google's premium image model

Spróbuj teraz

Specyfikacje obok siebie

Jak porównują się Kling V3 i Nano Banana Pro w przypadku stosowania Tekst na obraz.

Kling V3 w porównaniu ze specyfikacjami Nano Banana Pro dla Tekst na obraz
SpecyfikacjaKling V3Nano Banana Pro
Cena wywoławczaz kredytów 4 na pokoleniez kredytów 15 na pokolenie
WersjeStandardStandard
Rozdzielczość1k, 2k1k, 2k, 4k
Proporcje21:9, 16:9, 3:2, 4:3, 1:1, 3:4, 2:3, 9:1621:9, 16:9, 3:2, 4:3, 5:4, 1:1, 4:5, 3:4, 2:3, 9:16
Monit tekstowyTakTak
Obrazy referencyjneDo 10Do 10
Wypróbuj oba w generatorze Tekst na obraz

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest różnica między Kling V3 a Nano Banana Pro?
Kling V3 i Nano Banana Pro różnią się pod względem 3 tracked specifications, obejmując cenę, rozdzielczość wyjściową, limity czasu trwania i dane wejściowe, które każdy z nich akceptuje. Oba są dostępne w ZOOOP dla Tekst na obraz, więc możesz uruchomić ten sam monit przez każdy z nich i bezpośrednio porównać wyniki.
Czy Kling V3 czy Nano Banana Pro jest tańsze?
Kling V3 zaczyna się od kredytów 4, w porównaniu z 15 dla Nano Banana Pro. Obie są cenami początkowymi: ostateczna skala kosztów z rozdzielczością, czasem trwania i wszelkimi dodatkowymi opcjami, które włączysz.
Czy mogę używać zarówno Kling V3, jak i Nano Banana Pro na ZOOOP?
Tak. Jedno konto ZOOOP zapewnia zarówno Kling V3, jak i Nano Banana Pro - plus każdy inny model w katalogu - za te same kredyty, bez oddzielnej subskrypcji na dostawcę. Możesz zmieniać modele w trakcie projektu i zachować monit.

Więcej porównań

Zobacz wszystkie porównania

Specyfikacje są odczytywane z katalogu modeli ZOOOP na żywo i zmieniają się, gdy dostawcy wysyłają nowe wersje. Dane kredytowe to ceny początkowe - ostateczny koszt zależy od rozdzielczości, czasu trwania i wybranych opcji.