Happy Horse vs Kling O1

Happy Horse og Kling O1 er forskjellig på 16 specifications - fra hva hver kostnad til hvilke input de aksepterer.

Alibaba

Happy Horse

AI video generator that creates dialogue-driven videos with built-in audio

Prøv nu

Kling AI

Kling O1

Multimodal unified video AI

Prøv nu

Side ved side spesifikasjoner - First & Sist Frame Video

Hvordan Happy Horse og Kling O1 sammenlignes når det blir brukt for First & Sist Frame Video.

Happy Horse versus Kling O1 spesifikasjoner for First & Sist Frame Video
SpesifikasjonHappy HorseKling O1
Startprisfra 18 kreditt per sekundfra 12 kreditt per sekund
VersjonerStandardStandard, Pro
Video oppløsning720p, 1080pIkke anvendelig
Gtid3–15s3–10s
TekstpromptJaJa
Start rammeJaJa
End rammeNeiJa
ReferencebilderJaNei
Prøv begge i First & Sist Frame Video generatoren

Side ved side spesifikasjoner - Tekst & Reference til Video

Hvordan Happy Horse og Kling O1 sammenlignes når det blir brukt for Tekst & Reference til Video.

Happy Horse versus Kling O1 spesifikasjoner for Tekst & Reference til Video
SpesifikasjonHappy HorseKling O1
Startprisfra 18 kreditt per sekundfra 12 kreditt per sekund
VersjonerStandardStandard, Pro
Video oppløsning720p, 1080pIkke anvendelig
Aspektforhold16:9, 4:3, 1:1, 3:4, 9:1616:9, 1:1, 9:16
Gtid3–15s3–10s
TekstpromptJaJa
ReferencebilderOpp til 9Opp til 4
Prøv begge i Tekst & Reference til Video generatoren

Side ved side spesifikasjoner - Video Editing

Hvordan Happy Horse og Kling O1 sammenlignes når det blir brukt for Video Editing.

Happy Horse versus Kling O1 spesifikasjoner for Video Editing
SpesifikasjonHappy HorseKling O1
Startprisfra 35 kreditt per sekundfra 18 kreditt per sekund
VersjonerStandardStandard, Pro
Video oppløsning720p, 1080pIkke anvendelig
TekstpromptJaJa
ReferencebilderOpp til 5Opp til 4
Video inputJaJa
Prøv begge i Video Editing generatoren

Oppgitt spørsmål

Hva er forskjellen mellom Happy Horse og Kling O1?
Happy Horse and Kling O1 differ on 16 tracked specifications, covering price, output resolution, duration limits and which inputs each one accepts. Both are available on ZOOOP for First & Sist Frame Video, so you can run the same prompt through each and compare the results directly.
Er Happy Horse eller Kling O1 billigere?
Kling O1 starter med 12-kreditter, mot 18 for Happy Horse. Begge er startpriser: den endelige kostnads skalaen med oppløsning, tidsperiode og alle ekstra muligheter du slår på.
Kan Happy Horse og Kling O1 gjøre det samme?
De overlapper på 3-funksjoner: First & Sist Frame Video, Tekst & Reference til Video, Video Editing. Hver og en er sammenlignet hver for seg ovenfor, fordi prisene og parametrene er forskjellige per evner.
Kan jeg bruke både Happy Horse og Kling O1 på ZOOOP?
Ja. En ZOOOP konto gir deg både Happy Horse og Kling O1 - pluss alle andre modeller i katalogen - på samme kreditter, uten separate abonner per leverandør.

Mer sammenligning

Se alle sammenligninger

Spesifikasjonene blir lest fra levende ZOOOP modellkatalog og endres ettersom leverandører sender nye versjoner.