Happy Horse V1.1 vs Vidu Q3 Pro

Happy Horse V1.1 ve Vidu Q3 Pro, 6 specifications 'de - her birinin maliyetinden hangi girdileri kabul ettiğine göre farklıdır. Aşağıdaki her değer canlı model kataloğundan okunur, bu nedenle yeni sürümler gönderildikçe güncel kalır.

Alibaba

Happy Horse V1.1

Alibaba's #1-ranked Happy Horse 1.1

Şimdi dene

Vidu AI

Vidu Q3 Pro

Top quality, 16s native audio-video sync

Şimdi dene

Yan yana özellikler

Happy Horse V1.1 ve Vidu Q3 Pro, İlk ve Son Çerçeve Videosu için kullanıldığında nasıl karşılaştırılır?

İlk ve Son Çerçeve Videosu için Vidu Q3 Pro spesifikasyonlarına karşı Happy Horse V1.1
SpesifikasyonHappy Horse V1.1Vidu Q3 Pro
Başlangıç fiyatı18 kredilerinden saniye başına10 kredilerinden saniye başına
SürümlerStandardPro
Video çözünürlüğü720p, 1080p360p, 540p, 720p, 1080p
Süre3–15s1–16s
Metin istemiEvetEvet
Başlangıç çerçevesiEvetEvet
Bitiş çerçevesiHayırEvet
Referans görüntüleriHayırEvet
İlk ve Son Çerçeve Videosu jeneratöründe ikisini de deneyin

Sıkça sorulan sorular

Happy Horse V1.1 ve Vidu Q3 Pro arasındaki fark nedir?
Happy Horse V1.1 ve Vidu Q3 Pro, fiyatı, çıktı çözünürlüğünü, süre sınırlarını ve her birinin kabul ettiği girişleri kapsayan 6 tracked specifications 'de farklıdır. Her ikisi de İlk ve Son Çerçeve Videosu için ZOOOP' de mevcuttur, böylece her birinde aynı istemi çalıştırabilir ve sonuçları doğrudan karşılaştırabilirsiniz.
Happy Horse V1.1 veya Vidu Q3 Pro daha ucuz mu?
Vidu Q3 Pro, Happy Horse V1.1 için 18 'ye karşı 10 kredilerinden başlar. Her ikisi de başlangıç fiyatlarıdır: nihai maliyet, çözünürlük, süre ve açtığınız tüm ekstra seçeneklerle ölçeklenir.
ZOOOP 'de hem Happy Horse V1.1 hem de Vidu Q3 Pro kullanabilir miyim?
Evet. Bir ZOOOP hesabı, sağlayıcı başına ayrı bir abonelik olmaksızın size hem Happy Horse V1.1 hem de Vidu Q3 Pro 'yi - artı katalogdaki diğer tüm modelleri - aynı kredilerle verir. Modelleri proje ortasında değiştirebilir ve isteminizi koruyabilirsiniz.

Daha fazla karşılaştırma

Tüm karşılaştırmalara bakın

Spesifikasyonlar, canlı ZOOOP model kataloğundan okunur ve sağlayıcılar yeni sürümler gönderdikçe değişir. Kredi rakamları fiyatları başlatıyor - nihai maliyet, çözünürlüğe, süreye ve seçtiğiniz seçeneklere bağlıdır.