Seedance V1.0 Lite kontra Vidu Q3 Turbo

Seedance V1.0 Lite i Vidu Q3 Turbo różnią się od 6 specifications - od tego, ile każdy z nich kosztuje, do jakich danych wejściowych akceptuje. Każda poniższa wartość jest odczytywana z katalogu modeli na żywo, więc pozostaje aktualna, gdy pojawiają się nowe wersje.

ByteDance

Seedance V1.0 Lite

Lightweight fast video from references

Spróbuj teraz

Vidu AI

Vidu Q3 Turbo

Fast Q3 variant, 16s with audio

Spróbuj teraz

Specyfikacje obok siebie

Jak porównują się Seedance V1.0 Lite i Vidu Q3 Turbo w przypadku stosowania Tekst i odniesienie do wideo.

Seedance V1.0 Lite w porównaniu ze specyfikacjami Vidu Q3 Turbo dla Tekst i odniesienie do wideo
SpecyfikacjaSeedance V1.0 LiteVidu Q3 Turbo
Cena wywoławczaz kredytów 4 na sekundęz kredytów 5 na sekundę
WersjeliteTurbo
Rozdzielczość wideo480p, 720p360p, 540p, 720p, 1080p
Proporcje21:9, 16:9, 4:3, 1:1, 3:4, 9:1616:9, 4:3, 1:1, 3:4, 9:16
Czas trwania2–12s1–16s
Monit tekstowyTakTak
Obrazy referencyjneTakNie
Wypróbuj oba w generatorze Tekst i odniesienie do wideo

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest różnica między Seedance V1.0 Lite a Vidu Q3 Turbo?
Seedance V1.0 Lite i Vidu Q3 Turbo różnią się pod względem 6 tracked specifications, obejmując cenę, rozdzielczość wyjściową, limity czasu trwania i dane wejściowe, które każdy z nich akceptuje. Oba są dostępne w ZOOOP dla Tekst i odniesienie do wideo, więc możesz uruchomić ten sam monit przez każdy z nich i bezpośrednio porównać wyniki.
Czy Seedance V1.0 Lite czy Vidu Q3 Turbo jest tańsze?
Seedance V1.0 Lite zaczyna się od kredytów 4, w porównaniu z 5 dla Vidu Q3 Turbo. Obie są cenami początkowymi: ostateczna skala kosztów z rozdzielczością, czasem trwania i wszelkimi dodatkowymi opcjami, które włączysz.
Czy mogę używać zarówno Seedance V1.0 Lite, jak i Vidu Q3 Turbo na ZOOOP?
Tak. Jedno konto ZOOOP zapewnia zarówno Seedance V1.0 Lite, jak i Vidu Q3 Turbo - plus każdy inny model w katalogu - za te same kredyty, bez oddzielnej subskrypcji na dostawcę. Możesz zmieniać modele w trakcie projektu i zachować monit.

Więcej porównań

Zobacz wszystkie porównania

Specyfikacje są odczytywane z katalogu modeli ZOOOP na żywo i zmieniają się, gdy dostawcy wysyłają nowe wersje. Dane kredytowe to ceny początkowe - ostateczny koszt zależy od rozdzielczości, czasu trwania i wybranych opcji.