Luma Ray 2 Flash tegen Veo 3

Luma Ray 2 Flash en Veo 3 verschillen op 9 specifications - van wat elk kost tot welke inputs het accepteert. Elke onderstaande waarde wordt gelezen uit de live modelcatalogus, dus het blijft actueel als nieuwe versies worden verzonden.

Luma AI

Luma Ray 2 Flash

Faster & cheaper, ideal for rapid iteration

Nu proberen

Google

Veo 3

Google’s classic video AI

Nu proberen

Zij-aan-zij specificaties - Eerste & Laatste Frame Video

Hoe Luma Ray 2 Flash en Veo 3 zich verhouden bij gebruik voor Eerste & Laatste Frame Video.

Luma Ray 2 Flash versus Veo 3 specificaties voor Eerste & Laatste Frame Video
SpecificatieLuma Ray 2 FlashVeo 3
Vanaf prijsvan 6 credits per secondevan 30 credits per seconde
VersiesStandardStandard
Video resolutie540p, 720p, 1080p720p, 1080p
Beeldverhoudingen21:9, 16:9, 4:3, 3:4, 9:1616:9, 9:16, auto
Duur5s, 9s4s, 6s, 8s
Tekst promptJa hoorJa hoor
Start lijstJa hoorJa hoor
Einde kozijnJa hoorNee hoor
Referentie beeldenJa hoorJa hoor
Probeer beide in de Eerste & Laatste Frame Video generator

Zij-aan-zij specificaties - Tekst & Verwijzing naar Video

Hoe Luma Ray 2 Flash en Veo 3 zich verhouden bij gebruik voor Tekst & Verwijzing naar Video.

Luma Ray 2 Flash versus Veo 3 specificaties voor Tekst & Verwijzing naar Video
SpecificatieLuma Ray 2 FlashVeo 3
Vanaf prijsvan 6 credits per secondevan 30 credits per seconde
VersiesStandardStandard
Video resolutie540p, 720p, 1080p720p, 1080p
Beeldverhoudingen21:9, 16:9, 4:3, 3:4, 9:1616:9, 9:16
Duur5s, 9s4s, 6s, 8s
Tekst promptJa hoorJa hoor
Probeer beide in de Tekst & Verwijzing naar Video generator

Veelgestelde vragen

Wat is het verschil tussen Luma Ray 2 Flash en Veo 3?
Luma Ray 2 Flash en Veo 3 verschillen op 9 tracked specifications, met betrekking tot prijs, outputresolutie, duurlimieten en welke ingangen elk accepteert. Beide zijn beschikbaar op ZOOOP voor Eerste & Laatste Frame Video, dus u kunt dezelfde prompt door elk uitvoeren en de resultaten rechtstreeks vergelijken.
Is Luma Ray 2 Flash of Veo 3 goedkoper?
Luma Ray 2 Flash start bij 6 credits, tegen 30 voor Veo 3. Beide zijn startprijzen: de uiteindelijke kostenschalen met resolutie, duur en eventuele extra opties die je aanzet.
Kunnen Luma Ray 2 Flash en Veo 3 dezelfde dingen doen?
Ze overlappen elkaar op 2-mogelijkheden: Eerste & Laatste Frame Video, Tekst & Verwijzing naar Video. Elk wordt hierboven afzonderlijk vergeleken, omdat prijzen en parameters per mogelijkheid verschillen.
Kan ik zowel Luma Ray 2 Flash als Veo 3 gebruiken op ZOOOP?
Ja. Eén ZOOOP-account geeft u zowel Luma Ray 2 Flash als Veo 3 - plus elk ander model in de catalogus - op dezelfde credits, zonder apart abonnement per provider. U kunt halverwege het project van model wisselen en uw prompt behouden.

Meer vergelijkingen

Bekijk alle vergelijkingen

Specificaties worden gelezen uit de live ZOOOP-modelcatalogus en veranderen naarmate providers nieuwe versies verzenden. Kredietcijfers zijn startprijzen - de uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van resolutie, duur en de opties die u kiest.