Grok Imagine V1.5 vs Vidu Q2 Turbo

Grok Imagine V1.5 og Vidu Q2 Turbo er forskjellig på 5 specifications - fra hva hver kostnad til hvilke input de aksepterer.

xAI

Grok Imagine V1.5

xAI's Grok Imagine 1.5 Video model.

Prøv nu

Vidu AI

Vidu Q2 Turbo

Ultra-fast generation

Prøv nu

Side ved side spesifikasjoner

Hvordan Grok Imagine V1.5 og Vidu Q2 Turbo sammenlignes når det blir brukt for First & Sist Frame Video.

Grok Imagine V1.5 versus Vidu Q2 Turbo spesifikasjoner for First & Sist Frame Video
SpesifikasjonGrok Imagine V1.5Vidu Q2 Turbo
Startprisfra 12 kreditt per sekundfra 18 kreditt per sekund
VersjonerStandardTurbo
Video oppløsning480p, 720p720p, 1080p
Gtid1–15s2–8s
TekstpromptJaJa
Start rammeJaJa
End rammeNeiJa
ReferencebilderJaJa
Prøv begge i First & Sist Frame Video generatoren

Oppgitt spørsmål

Hva er forskjellen mellom Grok Imagine V1.5 og Vidu Q2 Turbo?
Grok Imagine V1.5 and Vidu Q2 Turbo differ on 5 tracked specifications, covering price, output resolution, duration limits and which inputs each one accepts. Both are available on ZOOOP for First & Sist Frame Video, so you can run the same prompt through each and compare the results directly.
Er Grok Imagine V1.5 eller Vidu Q2 Turbo billigere?
Grok Imagine V1.5 starter med 12-kreditter, mot 18 for Vidu Q2 Turbo. Begge er startpriser: den endelige kostnads skalaen med oppløsning, tidsperiode og alle ekstra muligheter du slår på.
Kan jeg bruke både Grok Imagine V1.5 og Vidu Q2 Turbo på ZOOOP?
Ja. En ZOOOP konto gir deg både Grok Imagine V1.5 og Vidu Q2 Turbo - pluss alle andre modeller i katalogen - på samme kreditter, uten separate abonner per leverandør.

Mer sammenligning

Se alle sammenligninger

Spesifikasjonene blir lest fra levende ZOOOP modellkatalog og endres ettersom leverandører sender nye versjoner.