Grok Imagine V1.5 vs MiniMax H3

Grok Imagine V1.5 og MiniMax H3 er forskjellig på 5 specifications - fra hva hver kostnad til hvilke input de aksepterer.

xAI

Grok Imagine V1.5

xAI's Grok Imagine 1.5 Video model.

Prøv nu

MiniMax

MiniMax H3

Animate a first frame (with optional last frame) into a cinematic clip with native audio

Prøv nu

Side ved side spesifikasjoner

Hvordan Grok Imagine V1.5 og MiniMax H3 sammenlignes når det blir brukt for First & Sist Frame Video.

Grok Imagine V1.5 versus MiniMax H3 spesifikasjoner for First & Sist Frame Video
SpesifikasjonGrok Imagine V1.5MiniMax H3
Startprisfra 12 kreditt per sekundfra 20 kreditt per sekund
VersjonerStandardStandard
Video oppløsning480p, 720p1440p
AspektforholdIkke anvendelig16:9, 4:3, 1:1, 9:16, auto
Gtid1–15s5–10s
TekstpromptJaJa
Start rammeJaJa
End rammeNeiJa
ReferencebilderJaJa
Prøv begge i First & Sist Frame Video generatoren

Oppgitt spørsmål

Hva er forskjellen mellom Grok Imagine V1.5 og MiniMax H3?
Grok Imagine V1.5 and MiniMax H3 differ on 5 tracked specifications, covering price, output resolution, duration limits and which inputs each one accepts. Both are available on ZOOOP for First & Sist Frame Video, so you can run the same prompt through each and compare the results directly.
Er Grok Imagine V1.5 eller MiniMax H3 billigere?
Grok Imagine V1.5 starter med 12-kreditter, mot 20 for MiniMax H3. Begge er startpriser: den endelige kostnads skalaen med oppløsning, tidsperiode og alle ekstra muligheter du slår på.
Kan jeg bruke både Grok Imagine V1.5 og MiniMax H3 på ZOOOP?
Ja. En ZOOOP konto gir deg både Grok Imagine V1.5 og MiniMax H3 - pluss alle andre modeller i katalogen - på samme kreditter, uten separate abonner per leverandør.

Mer sammenligning

Se alle sammenligninger

Spesifikasjonene blir lest fra levende ZOOOP modellkatalog og endres ettersom leverandører sender nye versjoner.